Dobrý den,
jmenuji se Roman. Kdykoliv mě můžete kontaktovat na tel. +420 725 716 614, rád Vám odborně poradím.

Můžete mi také napsat
rovnou z těchto stránek.

3D vložky

Přístroj na měření

Chcete Vašim nohám dopřát komfort a pohodlí? Chcete maximálně ochránit Váš pohybový aparát? Pokud ano, tak Vám nabízíme řešení! Individualizaci obuvi jsme totiž dotáhli až na vrchol. Během cca 20 minut Vám na nejmodernější technologii od francouzské firmy Sidas zhotovíme podle otisku Vašeho chodidla 3D sportovní vložky do Vaší lyžařské, běžecké, golfové či jiné obuvi a posuneme tak Vaše boty bez nadsázky o několik úrovní výše.

Skins

Skvělým základem Vašeho lyžařského outfitu by se mohlo stát prádlo od značky Skins. Jakým způsobem Vám pomůže se vyrovnat se zvýšeným fyzickým výkonem na lyžích a jakým způsobem Vám napomůže k rychlejší regeneraci na další den strávený na svahu se dočtete níže.

Dynamicky stupňovaná komprese

Dynamicky stupňovaná komprese

Produkty SKINS z řady 400 jsou jedinými sportovními oděvy, které poskytují různé stupně komprese potřebné pro zvýšení množství kyslíku dodávaného do namáhaných svalů. Této vlastnosti říkáme dynamicky stupňovaná komprese.

Společnost SKINS spolupracovala  mnoha vědci  odborníky v Austrálii a společně jsme vyvinuli zařízení, které je schopné komplexně snímat lidské tělo v pohybu. Připojili jsme k němu naše sportovce SKINS a poprvé v historii jsme byli schopni přesně změřit, jak působí komprese na svaly v pohybu a jak se se vzrůstajícím množstvím kyslíku v krvi mění jejich tvar.

Toto byl opravdu revoluční počin, protože všechna předchozí měření byla prováděna pouze staticky na sportovcích, kteří se nehýbali.

Díky tomu nyní víme, jaké stupně komprese jsou potřebné pro jednotlivé skupiny svalů nejen v klidovém stadiu, ale i při aktivitě a během zotavování po výkonu. Zjistili jsme, kdy svaly potřebují volnost pohybu a kdy naopak potřebují zpevnit, aby bylo předejito zranění. Víme také, jak omezit hromadění kyseliny mléčné a jak nejlépe podpořit činnost krevního oběhu, aby došlo ke zvýšení množství kyslíku dodávaného do svalů.

Tyto jedinečné poznatky jsme využili při vývoji všech oděvů z produktové řady 400, abyste vy mohli vyrazit za sportem a pořádně se do toho opřít. Překonat sami sebe, rozcupovat konkurenci, znovu a znovu se vracet a vždy dokázat ještě víc.

Systém stupňované komprese

Systém stupňované komprese

Nejde nám o to, vaše svaly jenom tak nějak zmáčknout – máme na to systém. Stupňovaná komprese v produktech SKINS je totiž navržena tak, aby na určité části těla vždy působila správným tlakem. Díky tomu dochází k povzbuzení činnosti krevního oběhu, zvýšení přísunu kyslíku do namáhaných svalů a podpoření vaší výkonnosti, rychlosti i výdrže.

Zlepšení činnosti krevního oběhu také napomáhá omezit tvorbu kyseliny mléčné a jiného metabolického odpadu, který ve svalech vzniká při intenzivní námaze.

A výsledek? Můžete se pouštět do věcí s větším nasazením, po delší dobu a po výkonu se rychleji zotavit.

Warp Knit

Warp Knit

Materiály užité na produktech SKINS jsou speciálně tkané metodou warp knit (osnovní pletení) ze složených vláken té nejvyšší kvality, čímž je dosaženo jejich maximální funkčnosti.

Takto tkaný materiál není přirozeně elastický – specifické stupně elasticity a tím i dokonale kontrolovaná míra komprese jsou zajištěny až přidáním příměsi spandexu. Pro kompresní oděvy je warp knit vhodnější metodou než obvykle užívaný způsob, tzv. circular knit (pletení na okrouhlém pletacím stroji), který je přirozeně elastický, díky čemuž je velice obtížné určit a udržet přesný stupeň komprese. Materiály tkané metodou circular knit jsou navíc méně trvanlivé a při porušení vláken se dál pářou.

  • Materiály tkané metodou warp knit mají mezi jednotlivými oky „odtokové kanálky“, které pomáhají odvádět vlhkost.
  • Složená vlákna zaručují pevnost materiálu a také zabraňují dalšímu párání materiálu při jeho poškození.

Pohodlí

400 bodů pro vaše pohodlí

400 bodů pro vaše pohodlí

Určení 400 bodů zajišťujících vaše pohodlí je unikátní způsob, který zajišťuje, aby vám naše oděvy SKINS dokonale padly.

Provedli jsme rozsáhlou studii stovek sportovců všech proporcí a velikostí. Použití 3D scanneru nám umožnilo provést více než 800 000 měření u každého jednotlivého sportovce. Výsledkem je určení 400 klíčových bodů na lidském těle, podle kterých jsou oděvy SKINS navrženy a vytvarovány tak, aby zajišťovaly maximální pohodlí. Dosáhli jsme tak nejen maximálně pohodlných střihů, ale i možnosti přesněji zacílit úrovně dynamicky stupňované komprese…

Díky našemu výzkumu jsme dokázali rozšířit nabídku pánských kalhot nejen o různé velikosti, ale i délky, a vytvořit škálu dámských oděvů, u kterých jsou velikosti rozděleny podle tvaru těla…

U žádných jiných oděvů na světě není kladen takový důraz na vaši velikost a proporce jako u SKINS. Proto také žádné jiné oděvy nepadnou – a tudíž ani nefungují – tak dobře jako oděvy SKINS z produktové řady 400…

Přesné velikosti.

SKINS používá unikátní systém rozdělení velikostí, který je založen na indexu tělesné hmotnosti (BMI)/antropometrickém algoritmu, protože přínosy stupňované komprese se naplno projeví, pouze pokud vám oděvy SKINS dokonale padnou.

Svaly

Tkanina Memory MX

Tkanina Memory MX obsahuje unikátní vysoce pružné elastomerické vlákno, které se vždy vrátí do původního tvaru bez ohledu na to, jak moc bylo předtím nataženo.

Díky tomu vám vaše oděvy SKINS i po měsících intenzívního používání zaručí podporu svalů a řízenou kompresi, které budou stejně účinné, jako když jste si je oblékli úplně poprvé.

Biomechanicky umístěná tkanina Memory MX, která je součástí takřka všech oděvů produktové řady 400, přirozeně napomáhá pohybu, poskytuje stálou a řízenou kompresi a snižuje riziko zranění.

Zacíleno na svaly

Oděvy SKINS jedinečným způsobem obepínají svaly a poskytují podporu klíčovým svalovým skupinám, čímž redukují svalové tření a pomáhají udržet svaly ve správné pozici. Švy na oděvech SKINS jsou účelně umístěny tak, aby fungovaly jako „opěrné body“ poskytující svalům cílenou oporu a stabilitu a napomáhaly zlepšit náš smysl pro rovnováhu.

Výsledek:

  • omezení vibrací svalů
  • omezení poškození měkkých tkání
  • snížení bolesti v namáhaných svalech
  • snížení rizika zranění svalu způsobeného únavou

Zacílení komprese v produktech SKINS také snižuje riziko svalové horečky (ztuhlost a únava svalů, která se dostavuje během 24 až 72 hodin po výkonu) a zkracuje dobu nutnou k regeneraci.

Vlhkost a teplota pod kontrolou

Regulace vlhkosti

Pocení je přirozený způsob, kterým vaše tělo reguluje svou teplotu, a my se tento přirozený proces nesnažíme jakkoli měnit. Naší snahou ale je udržet vás v suchu.

Všechny tkaniny SKINS jsou savé a výborně odvádějí pot. Vlhkost je tak vedena pryč od těla a vy zůstanete v suchu a pohodlí. Vaše tělo díky tomu může přirozeně a bez omezení regulovat svou teplotu.

Díky tomu mohou vaše svaly pracovat při optimální teplotě i během intenzivního tréninku.

Ochranné prvky

Už žádný nepříjemný odér, zápach, smrad ani puch

Vaše oděvy SKINS nebudou zapáchat ani po sebeusilovnějším tréninku.

Trvalé antimikrobiální složky pohlcují pachové látky, a zamezují tak množení bakterií. Jelikož jsou tyto složky součástí tkaniny, jsou trvalé a nikdy se neoperou.

Všechny produkty SKINS z řady 400 jsou také ošetřeny antibakteriální ochranou Ruco-bac, která účinně zabraňuje vzniku a šíření bakterií, aniž by narušovala přirozenou rovnováhu pokožky, což se často děje u jiných méně citlivých přípravků. Ochrana Ruco-bac je šetrná k životnímu prostředí a je v souladu s mezinárodní normou Oeko-Tex Standard 100.

UV ochrana 50+

Společnost SKINS je původem z Austrálie, takže věřte, že o námaze na prudkém slunci něco víme. Věk vám při sportu a tréninku nemusí být překážkou, ale spálená a podrážděná pokožka jistě ano. Takže ať se vám to líbí nebo ne, svou pokožku musíte chránit.

Všechny naše tkaniny mají UV ochranu 50+, a tak můžete vyrazit ven a trénovat více než kdy jindy, aniž byste se na prudkém slunci museli bát o svou pokožku.

Nakupte zboží značky Skins z pohodlí domova v našem e-shopu.