Dobrý den,
jmenuji se Roman. Kdykoliv mě můžete kontaktovat na tel. +420 725 716 614, rád Vám odborně poradím.

Můžete mi také napsat
rovnou z těchto stránek.

3D vložky

Přístroj na měření

Chcete Vašim nohám dopřát komfort a pohodlí? Chcete maximálně ochránit Váš pohybový aparát? Pokud ano, tak Vám nabízíme řešení! Individualizaci obuvi jsme totiž dotáhli až na vrchol. Během cca 20 minut Vám na nejmodernější technologii od francouzské firmy Sidas zhotovíme podle otisku Vašeho chodidla 3D sportovní vložky do Vaší lyžařské, běžecké, golfové či jiné obuvi a posuneme tak Vaše boty bez nadsázky o několik úrovní výše.

Lyže

Lyže jsou naší velkou vášní, kterou rovnoměrně rozdělujeme na čtyři díly: Rossignol, Fischer, DynastarStockli.

Myslíme si, že z tohoto výčtu jasně vyplývá, že i v tomto sortimentu se zaměřujeme na kvalitu a nepodléháme „módním vlnám“… Proto u nás máte záruku, že pokud patříte k příznivcům těchto značek, vždy Vám budeme schopni nabídnout ucelené kolekce, takže si může vybrat každý.

Naší velkou devizou je skutečnost, že před každou novou sezónou naši odborníci na tento sortiment absolvují předsezónní testování na rakouských ledovcích, a proto se s Vámi mohou podělit o ty nejnovější poznatky a vlastní zkušenosti s jednotlivými modely všech značek, které nabízíme. Samozřejmostí je testovací centrum, ve kterém Vám můžeme zapůjčit vybrané modely k odzkoušení.