Dobrý den,
jmenuji se Tomáš. Kdykoliv mě můžete kontaktovat na tel. +420 725 716 614, rád Vám odborně poradím.

Můžete mi také napsat
rovnou z těchto stránek.

Lyžařské přilby

Casco přilba

Přilby a brýle od německé firmy Casco budou jedinečným stylovým doplňkem vašeho lyžařského outfitu. Použití luxusních komponent jako jsou krystaly od firmy Swarovski, dřeva, pravé kůže a kožešin jsou příslibem maximálního komfortu a výjimečnosti. Kompletace je ručně prováděna v Německu, což je zárukou maximální kvality a bezpečnosti.

>Emporio Armani

Armani, Armani, Armani!! Jen pro ty, kteří chtějí něco opravdu výjimečného. Jen pro individualisty. Tato celosvětově uznávaná módní ikona se před několika lety rozhodla, že je čas proniknout do světa sportu. A samozřejmě, jak už to tak u profesionálů tohoto kalibru bývá, dopadlo to na výbornou!

Lyžařská kolekce nese jasný rukopis svého tvůrce, slavného Giorgia Armaniho. Velká část kolekce je v typických kombinacích černá – bílá, samozřejmostí je úžasný střih a skvělé zpracování. To, co jste doposud mohli spatřit jen na přehlídkových molech v Miláně, New Yorku, Paříži a v nejluxusnějších značkových obchodech, si nyní můžete prohlédnout a zakoupit u nás, hrdého partnera Armani. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči…

 
Emporio Armani Emporio Armani Emporio Armani Emporio Armani Emporio Armani Emporio Armani