Dobrý den,
jmenuji se Roman. Kdykoliv mě můžete kontaktovat na tel. +420 725 716 614, rád Vám odborně poradím.

Můžete mi také napsat
rovnou z těchto stránek.

3D vložky

Přístroj na měření

Chcete Vašim nohám dopřát komfort a pohodlí? Chcete maximálně ochránit Váš pohybový aparát? Pokud ano, tak Vám nabízíme řešení! Individualizaci obuvi jsme totiž dotáhli až na vrchol. Během cca 20 minut Vám na nejmodernější technologii od francouzské firmy Sidas zhotovíme podle otisku Vašeho chodidla 3D sportovní vložky do Vaší lyžařské, běžecké, golfové či jiné obuvi a posuneme tak Vaše boty bez nadsázky o několik úrovní výše.

Total sport

Momentálně naše firma provozuje specializovanou prodejnu zaměřenou na běhání, lyžování a golfovou módu na Mongolské ulici v Ostravě-Porubě. Naší filozofií se od samého začátku, který se datuje do devadesátých let minulého století, stalo zaměření na tu nejvyšší možnou kvalitu v daném sortimentu a maximálně odborný prodej. Nikdy jsme se nesnažili nabízet bez uvážení desítky značek, ale pokud už nějakou značku po pečlivém výběru zastupujeme, nabízíme ji v nejširším možném sortimentu.

Náš odborný personál pravidelně absolvuje malou „sportovní akademii“, kde se na vlastní kůži seznamuje jak po teoretické, tak hlavně po praktické stránce s novými produkty, které nabízíme a tím pádem Vám můžeme poskytnout vždy ty nejpřesnější informace o jakémkoliv výrobku. Odbornost našeho personálu je navíc umocněna minimální fluktuací, takže pokud přijdete za čas znovu, osobně se Vás ujme „ten Váš“. Nikdy se nesnažíme prodat za každou cenu, ale naopak pokud vidíme, že by výrobek nesloužil k Vaší maximální spokojenosti, raději neprodáme…

Takže na shledanou u nás se těší

Total sport team

Prodejna