Dobrý den,
jmenuji se Roman. Kdykoliv mě můžete kontaktovat na tel. +420 725 716 614, rád Vám odborně poradím.

Můžete mi také napsat
rovnou z těchto stránek.

3D vložky

Přístroj na měření

Chcete Vašim nohám dopřát komfort a pohodlí? Chcete maximálně ochránit Váš pohybový aparát? Pokud ano, tak Vám nabízíme řešení! Individualizaci obuvi jsme totiž dotáhli až na vrchol. Během cca 20 minut Vám na nejmodernější technologii od francouzské firmy Sidas zhotovíme podle otisku Vašeho chodidla 3D sportovní vložky do Vaší lyžařské, běžecké, golfové či jiné obuvi a posuneme tak Vaše boty bez nadsázky o několik úrovní výše.

Fischer

Velkou devizou značky Fischer je skutečnost, že na rozdíl od některých jiných rakouských výrobců nekolísá kvalita výroby, a proto se Fischer již několik desetiletí drží v popředí, což dokumentuje i fakt, že ve své továrně v rakouském Riedu vyrábí lyže pro několik dalších věhlasných firem. Vzpomeňme např.už legendární Plasma edge(vytvrzení hrany pro lepší stabilitu lyže na ledu),nebo Air carbon(lehký a velmi pevný materiál z leteckého průmyslu používaný pro stavbu sportovních lyží)

V naší nabídce najdete zejména modely z limitované kolekce C-Line, které se liší od standardní kolekce jak prémiovým designem, tak konstrukčními odchylkami. Jde zejména o masivní použití carbonu a montáž adaptivních desek pod vázání, které umožňují nastavení různých vlastností lyže v závislosti na aktuálních podmínkách na sjezdovce. Část této prémiové kolekce si můžete prohlédnout v galerii.

Lyže Fischer si určitě zaslouží Vaši pozornost a naši specialisté Vám rádi pomohou při výběru správného modelu.

Nakupte zboží značky Fischer z pohodlí domova v našem e-shopu.

Fischer

Fischer

Fischer

Fischer

Fischer

Fischer