Dobrý den,
jmenuji se Tomáš. Kdykoliv mě můžete kontaktovat na tel. +420 725 716 614, rád Vám odborně poradím.

Můžete mi také napsat
rovnou z těchto stránek.

3D vložky

Přístroj na měření

Chcete Vašim nohám dopřát komfort a pohodlí? Chcete maximálně ochránit Váš pohybový aparát? Pokud ano, tak Vám nabízíme řešení! Individualizaci obuvi jsme totiž dotáhli až na vrchol. Během cca 20 minut Vám na nejmodernější technologii od francouzské firmy Sidas zhotovíme podle otisku Vašeho chodidla 3D sportovní vložky do Vaší lyžařské, běžecké, golfové či jiné obuvi a posuneme tak Vaše boty bez nadsázky o několik úrovní výše.

Rossignol

Nejen k naší, ale i celosvětové uznávané jedničce v lyžařské obuvi, kterou je bezesporu Lange, jsme po dlouhém zkoušení různých značek zvolili obuv firmy Rossignol. Vybrali jsme ji proto, že Rossignol umí vyrobit jak špičkovou botu pro závodní lyžování, tak zejména velmi kvalitní obuv pro výkonnostní a rekreační lyžování. Ve svých kolekcích pro širokou veřejnost se zaměřuje hlavně na pohodlí a komfort při celodenním lyžování a dvojnásob to platí u dámských kolekcí…

Naši odborní prodejci Vám nabídnou vhodnou obuv pro celou rodinu dětmi počínaje a maminkou preferující pohodlí a design konče.

Nakupte zboží značky Rossignol z pohodlí domova v našem e-shopu.

Dětské – Rossignol Fun Girl J4

Rossignol Fun Girl J4 Dětské

Dětské lyžařské boty

N
2 999,–2 399,–
Dámské lyžařské boty Lange – Rossignol Alltrack 70 W

Rossignol Alltrack 70 W Dámské

Všestranná bota pro všechny typy lyžařek

N
6 999,–5 599,–
Rossignol