Dobrý den,
jmenuji se Roman a v Total sportu jsem specialista na tento sortiment. Kdykoliv mě můžete kontaktovat na tel. +420 725 716 614, rád Vám odborně poradím.

Můžete mi také napsat
rovnou z těchto stránek.

3D vložky do golfové obuvi

Chcete Vašim nohám dopřát komfort a pohodlí? Chcete maximálně ochránit Váš pohybový aparát? Pokud ano, tak Vám nabízíme řešení! Individualizaci obuvi jsme totiž dotáhli až na vrchol. Během cca 20ti minut Vám na nejmodernější technologii od francouzské firmy Sidas zhotovíme podle otisku Vašeho chodidla 3D sportovní vložky do Vaší lyžařské, běžecké, golfové, či jiné obuvi a posuneme tak Vaše boty bez nadsázky o několik úrovní výše.

VAŠE NOHY JSOU …

UNIKÁTNÍ

Každé chodidlo má svou vlastní morfologii (délku, šířku, tvar). Často slyšíme o noze s vysokou, normální nebo nízkou klenbou, ale samozřejmě existuje velké množství kombinací délek, šířek a tvarů. Otisk každého chodidla je proto absolutně jedinečný. Proč nás tedy nutí nosit univerzální sériovou obuv???

CITLIVÉ

Vaše nohy Vás nosí každý den. Jsou opravdovým senzorem, pomocí kterého dostáváte řadu informací pozitivních nebo negativních, které se dále přenáší Vaším tělem. Zažili jste někdy křeče, bolest svalů nebo zánět šlach???

AKTIVNÍ

Vaše nohy jsou téměř neustále v pohybu. Reagují na vaše povely. Přizpůsobují se aktuálnímu povrchu. Při velké zátěži se dokáží prodloužit až o 1,5 cm na délku. Měli jste někdy puchýře nebo otlaky???

KOMPLEXNÍ

Noha je složena z 28 kostí a obě nohy dohromady tvoří čtvrtinu celé kostry: 16 kloubů, 107 vazů a 27 svalů. Když jejich pevnost věkem nebo únavou klesá, mají Vaše nohy tendenci povolovat, deformovat a také se méně absorbují nárazy. Bolí Vás nohy??? Zatím možná ne, ale…

VAŠE ZÁKLADY

Nohy tvoří základ Vašeho těla a přitom celá jeho váha spočívá jen na několika cm2. Mají stabilizující, absorbující a pohonnou roli, a proto jsou základním faktorem pro udržení rovnováhy a správné funkce zbytku těla. Už Vás napadlo, že bolest kloubů může pocházet od Vašich chodidel???

KOMFORT JE ZDE, PRÁVĚ ZDE …

SPECIÁLNÍ VLOŽKY

Nehledě na věk, druh sportu, aktivity nebo schopnosti, anatomicky tvarované 3D vložky jsou základem pohody celého těla. Ať už předtvarované nebo individuálně tvarované 3D vložky, personalizují obuv a přizpůsobují ji morfologii nohou a tak zajišťují perfektní spojení mezi obuví a chodidlem pro optimální komfort a výkon. Působí jako průvodce a stabilizátor a pomáhají Vašim chodidlům zajistit perfektní statickou a dynamickou funkci.

VHODNÁ OBUV

Ačkoliv pro každý sport nebo jinou aktivitu byste měli zvolit vhodnou obuv (běh, fotbal, lyžování, chůze, práce atd.), nikdy tato obuv nemůže přesně reflektovat morfologii Vašich nohou. Obuv je vyráběna sériově, na univerzální kopyta, ale Vaše nohy přece mají svou vlastní morfologii. Nejsou to přece Vaše nohy, které by se měly přizpůsobit obuvi, ale naopak obuv by se měla přizpůsobit Vašim nohám!!!

KVALITNÍ PONOŽKY

Pohodlné: Vyrovnávají rozdílnosti mezi pravou a levou nohou. Vyztužené v místech většího namáhání tak, aby zabránily tvorbě puchýřů a otlaků. Tenké švy zabraňují kompresi.
Prodyšné: Zajišťují správnou teplotní regulaci Vašich nohou nezávisle na aktuálním ročním období a odvádějí vlhkost.

VYTVOŘTE SPRÁVNÉ SPOJENÍ MEZI …

1. VAŠIMI CHODIDLY

Váha celého Vašeho těla spočívá jen na pár cm2. Použitím vložek, které distribují tlak rovnoměrně po celé plosce nohy, eleminujete vznik otlaků puchýřů a křečí. Díky anatomicky tvarovaným 3D vložkám budete mít okamžitý trvající pocit komfortu. Jejich používání se stane samozřejmostí.

2. VAŠÍ OBUVÍ

Vaše nohy nejsou Vaše boty, jsou pouze jejich součást. Individuálně zhotovené vložky jsou spojením mezi obuví a Vaší nohou. Stabilizují a podporují chodidla jak v podélné, tak v příčné ose, a tudíž zabraňují svalové únavě. Vložky udržují chodidla v optimální pozici.

3. VAŠÍM TĚLEM

Protože chodidla jsou základem Vašeho těla, jejich pozice má vliv na celý Váš postoj. Když se věnujete pohybovým aktivitám, je nezbytné, aby byla dodržena perfektní harmonie a správné osové postavení mezi všemi částmi lidského těla. Použitím vložek zajistíte rovnováhu svalového řetězce a kostry a zabráníte tak bolestem a poškození kloubů. Nestabilní chodidlo může vést k nadměrné rotaci kolen, což má vliv na celý zbytek těla (bolest kolen, zad, kyčlí, krku).

TEDY,

Nejlepší cestou, jak Vás přesvědčit o výhodách anatomicky tvarovaných 3D vložek, je vyzkoušet je!!!

Doporučení, jak postupovat při nákupu:

  • Navštivte prodejnu s profesionálním přístupem.
  • Proberte s personálem Vaše potřeby, problémy, intenzitu a druh Vaší aktivity.
  • Nechte si změřit nohy v zatížené i nezatížené pozici.
  • Obujte si kvalitní technické ponožky, které dobře odvádějí vlhkost a jsou zesíleny na exponovaných místech.
  • Vyzkoušejte více modelů obuvi, které vyhovují Vašim potřebám, a z nich si vyberte ty, které se Vám budou zdát přirozeně nejpohodlnější.
  • Vyberte si z nabídky Conform´able anatomicky tarovaných 3D vložek pro ještě lepší komfort a výkon. Personál Vám může doporučit nejvhodnější model.
  • Vyzkoušejte, a pokud budete potřebovat ještě nějakou další úpravu, neváhejte se obrátit na personál.

VLOŽKY 3FEET

Konstrukce vložek a ponožek přizpůsobena 3 typům kleneb chodidla.

Máme řešení pro každou nohu!

Heigh arch

Specificky navrženo pro vysokou klenbu chodidla

Vysoká podpora klenby. Velký gelový polštář pod patou a v přední části EVA polštář pro tlumení nárazů. Podpora a optimální rozložení tlaku.

Vložky 3feet

Mid arch

Specificky navrženo pro střední klenbu chodidla.

Střední podpora klenby. Gelový polštářek pod patou. Optimální stabilita pro komfort.

Vložky 3feet

Low arch

Specificky navrženo pro nízkou klenbu chodidla.

Základní, tolerantní podpora klenby. Pěnový polštářek pod patou pro tlumení. Optimální podpora klenby, stabilita.

Vložky 3feet

VLOŽKY CUSTOM

Zákazník si podle speciálního postupu vyšlápne otisk svého chodidla do silikonových vaků. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí zákazník získá 3D vložky vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky se dále dají vyztužovat a upravovat.

Jedná se o polotovary vložek určené ke 100% tvarování. Svou konstrukcí jsou určeny pro konkrétní sportovní aktivity.

Outdoor

Pro pohodlí a bezpečí, kilometr po kilometru bez ohledu na terén.

Vložky Custom

Custom multi

Pro každodenní běžné nošení, vedou chodidlo v požadované poloze po celý den.

Vložky Custom

Winter custom ski

Základní model vložky SKI pro lyžaře a bruslaře.

Vložky Custom

Golf

Pro perfektní usazení kloubu palce pro lepší a stabilnější držení těla při odpalu.

Vložky Custom

Custom multi slim

Pro boty s malým prostorem v nártu a v oblasti prstů.

Vložky Custom

Winter custom wide

Model určen pro širší lyžařské a snowboardové boty s novým povrchem Ionmesh®, který usnadňuje vstup do bot.

Vložky Custom

Run

Pro běh a dynamické aktivity. Od dopadu na patu až po odlehčení chodidla bude tato vložka poskytovat jedinečnou kombinaci komfortu a vedení nohy.

Vložky Custom

Bike

Pro správné osové vedení nohy, přenosu síly na kolo a pohodlné šlapání. Antišokový materiál pod klouby prstů tlumí vibrace od pedálů.

Vložky Custom

Winter custom pro

Nový model s důrazem na vyšší tuhost v klenbové a patní části, která lépe usazuje patu a zabraňuje jejímu pohybu. Lépe odolávají aktivnějšímu a silovějšímu pohybu.

Vložky Custom